Aysun Uğuş Yabancı Dil Kurs

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde ceylan tarafından oluşturulan Aysun Uğuş Yabancı Dil Kurs başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 169 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Aysun Uğuş Yabancı Dil Kurs
Konbuyu başlatan ceylan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ceylan

ceylan

Üye
Katılım
30 Nis 2020
Mesajlar
643
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
34
Konum
ankara

İtibar:

ENGLISH FOR COMPANIES : Aysun Uğuş Yabancı Dil Kurs

Şirketin personeline seviye tespit sınavı uygulanmasının ardından sadece o şirkete ait personelin bulunduğu özel gruplar oluşturulmaktadır. Grubun gelişimini olumsuz yönde etkileyeceğinden dolayı dışarıdan öğrenci katılımı uygun görülmemektedir.

Bu gruplar 'nun modern çalışma ortamında ders araları da dahil olmak üzere sürekli İngilizce’nin yaşandığı bir ortamda eğitimlerini alma imkanına sahip olacaklardır.
Programın yoğunluğu,ders günleri ve saatleri yine şirket yetkilileri tarafından belirlenmektedir. Birebir eğitim tercih edilmesi halinde kişinin kendi tercih edeceği yoğunlukta bir program düzenlenmekte ve yine kendi tercih ettiği gün ve saatlere ayarlama yapılmaktadır. Her ders günü düzenli olarak öğretmenlerimiz tarafından tutulan gelişim ve devamlılık raporları kurumumuz tarafından değerlendirilmeye alınmasının ardından her ay şirket yetkililerine ulaştırılmaktadır.

KURUMSAL EĞİTİM

Günümüz bilgi çağında yabancı bir dil bilmek sadece bilim insanının değil, başka alanlarda çalışan bireylerin de en önemli gereksinimlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Küreselleşmenin, işletmeler arasındaki rekabetin iş, eğitim gibi amaçlarla hareketliliğin; uluslararası şirketlerin ve ticaretin hızla arttığı içinde yaşadığımız bilgi çağında dil becerilerinin geliştirilmesi konusunun, bireysel düzeyde işletme düzeyinde ve makroekonomi düzeylerinde önem taşıdığı yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır.

1) İHTİYAÇ ANALİZİ & HEDEFLERİN BELİRLENMESİ

Aysun Uğuş eğitim merkezi uygulamış olduğu anket sonucunda şirketlerin yabancı dil konusundaki ihtiyaçlarını belirler ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda her firmanın hedeflerine uygun programlar sunar. Uygulamış olduğumuz seviye tespit sınavı ile yabancı dili hangi oranda bildiğiniz ve eksik olduğunuz noktalar belirlenir. Bu doğrultuda size özel eğitim programları sunulur.
Dil Tespit Sınavı Aşamaları:

Çoktan Seçmeli Test→ Dil bilgisi, kelime ve okuma becerilerinin ölçülmesi

Kompozisyon Oluşturma→Yazma becerisinin ölçülmesi

Mülakat→Konuşma becerisinin ölçülmesi

2) EĞİTİM PROGRAMININ UYGULANMASI
Kurumlara özel sunmuş olduğumuz eğitim programlarımız:
GENEL İNGİLİZCE
İŞ İNGİLİZCESİ
CONVERSATION CLUB
ÖZEL DERSLER

3) ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME( GELİŞİM RAPORLARI)
Kurs süresince her ay öğrenci başarısı ve devam raporları hazırlanarak öğrenciler yakından takip edilir. Kurs bitişinde final testleri uygulanarak öğrenci başarıları ölçülür. adresinden gelişim raporlarınızı takip edebilirsiniz.
Öğrencilerimiz ayrıca Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu merkezin’de yabancı öğretmenler tarafından uygulanan ‘Conversation Club’ ( Konuşma Kulübü) programına ücretsiz katılabilirler.
Her öğrenciye kurs bitiminde sertifika ve garanti belgesi verilmektedir.

İLETİŞİM

Beşevler mahallesi yıldırım caddesi no:277/1C ofis 105 NİLÜFER/BURSA

0850 228 88 35

0532 310 28 35

info@aysunugus.com.tr
 
Üst Alt