Aydın Üniversitesi YÖS Hizmetleri

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Aydın Üniversitesi YÖS Hizmetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 33 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Aydın Üniversitesi YÖS Hizmetleri
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
384
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Aydın Üniversitesi YÖS Hizmetleri
Site Adresi
https://yossateducation.net/universite/istanbul-aydin-universitesi
Açıldığı Tarih
14 Nis 2022
2004 yılında Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından kurulan İstanbul Aydın Üniversitesi, Türkiye’nin en saygın üniversitelerinden biridir. Yurtiçi ve yurtdışı yayın ve araştırmaları ile günden güne büyüyen; akademik kadrosu, eğitim imkân ve olanakları, laboratuvar ve teknik ekipmanları ile eğitim dünyasının “enleri” arasına giren Aydın Üniversitesi, yerli ve yabancı uyruklu binlerce öğrenciye hizmet vermektedir. Aydın Üniversitesi YÖS (Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı) Kabul ile Dünya’nın birçok ülkesindeki yabancı öğrencilerin lisans ve yüksek lisans eğitimlerini desteklemektedir.

Aydın Üniversitesi YÖS puanına sahip öğrenciler, yüksek burs olanaklarından da yararlanmakta ve kayıt için gereken imtiyazlardan faydalanabilmektedir. Yabancı uyruklu öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği üniversitelerin başından gelen Aydın Üniversitesi başta olmak üzere birçok üniversite YÖS ile birlikte SAT (Eğitim Yetenek Testi) sınavına göre de bursları belirleyebilmekte ve hem öğrenim hem burs imkanlarından yararlanabilmektedir. Aydın Üniversitesi SAT ile bu üniversitenin ilgili bölümlerini kazanmaya hak kazanan yabancı uyruklu öğrenciler, diledikleri diploma özel üniversite imkanlarını da değerlendirebilirler. Yabancı öğrenci özel üniversite imkanlarını kullanmak isteyen öğrenciler için en uygun ücretlere en güçlü diplomaları ve yeterlilik belgelerini sağlayan kurumumuz ile artık siz de bu ülkeye yabancı olmayacak ve tüm profesyonel imkanlardan yararlanabileceksiniz. YÖS sınavı ile birlikte Türkiye’deki birçok üniversiteden yüksek burslar ile eğitim almak istiyorsanız, siz de hemen sitesi üzerinden kayıt işlemleri için detaylı bilgi alabilir ve danışmanlarımız ile detaylı görüş alışverişinde bulunabilirsiniz.
 
Üst Alt