Aşırı Dar Vajina

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Cinsel Sağlık kategorisinde aFa tarafından oluşturulan Aşırı Dar Vajina başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 159 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Cinsel Sağlık
Konu Başlığı Aşırı Dar Vajina
Konbuyu başlatan aFa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aFa

aFa

Mustafa Kemal ATATÜRK
Administrator
CEO
Teknik Admin
Katılım
19 Eki 2019
Mesajlar
177
Tepkime puanı
122
Puanları
193
Konum
İstanbul

İtibar:

Vajinanın kendisi asla bir penise uyum sağlayamayacak kadar küçük olamaz. Unutmayın, duvarları ondan tam boy bir bebeğin geçmesine izin verecek kadar esnektir. Ama partneriniz penisini yerleştirdiğinde girişi kasılıyorsa cinsel ilişki için çok küçük olabilir. Bu duruma vajinismus adı verilir.

Vajinismusu olan bazı kadınlar tamponu sorunsuz yerleştirebilir ama bazı kadınlar bir şey (tampon, parmak, penis) yerleştirmenin kasları sıkıştırdığını keşfederler. Vajinismus olan kadınlar rahim ağzı simirinden genelde kaçınır çünkü ağrılı veya imkansız olduğunu düşünürler.

Çok nadiren penis vajinaya giremez çünkü himen (vajinanın girişindeki zar) tuhaf biçimde serttir ama bu çok nadirdir.

Kadın nasıl hisseder

Vajinismus çok acı verici bir durumdur. Partneriniz içeri girmeye çabalarsa acı verici olabilir ve bunu yapabileceğinden dolayı temkinli davranabilirsiniz. Öfke, suçluluk ve yetersizlik hissedebilirsiniz, partnerinizin sizi terk edeceğinden korkabilirsiniz. Bazı kadınlar, cinsel ilişkiyle devam eder diye fiziksel temastan bile kaçınır.

Partner nasıl hisseder

Partnerler genelde şaşırır ve endişelenir. Partneriniz size acı verdiği düşüncesinden nefret edebilir. Cinsel tekniğinin yanlış olduğunu düşünebilir.


HemenSagLik..
 
Üst Alt