Aşık Etme Duası

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Aşık Etme Duası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 178 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Aşık Etme Duası
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

İnsanlar doğar ve büyüler. İnsanlar hayatlarında aşık olmak isterler ve aşkın güzel bir duygu olduğunu görüp bilirler. Aşk başka bir insana bağlanmak ve güvenmektir bu duyguyla birlikte yuva kuran ve hayatını birlikte sonlandıran insanlar vardır. Bu insanlara bakıp ben niye böyle bir hayat yaşayamıyorum diyen insanların sayısı da fazladır. Bu insanlar aşık oldukları insan eğer onları sevmiyorsa kendilerini sevdirmek için başka yollar denerler. Bu yollardan biri olan büyü yolu dinler tarafından yasaklanmış ve büyük günah olarak sayılmıştır.
Aşk büyüsü olarak ismi geçen bu büyü türü ile birlikte insanlar sevdikleri insanın kendilerini sevmesini beklerler. Aşk duası ile desteklenen bu durum birçok kez sonuç vermektedir. olarak geçen dua şekli ise bir ritüel olarak geçmektedir. Bir büyü çeşidi olan ile birlikte karşılarındaki insanı kendilerine bağlamak isteyen insanlar ise bu büyüyü tercih ederler. ile desteklenen bu büyü sayesinde insanlar istedikleri insanı kendine bağlayabilme şansı yakalamışlardır.
 
Üst Alt