Ankara Fayans Ustası Selman Usta

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde Baybars_SEO tarafından oluşturulan Ankara Fayans Ustası Selman Usta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 284 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Ankara Fayans Ustası Selman Usta
Konbuyu başlatan Baybars_SEO
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baybars_SEO
Katılım
12 Haz 2020
Mesajlar
61
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaş
26
Konum
Malatya

İtibar:

Ankarada-fayans-ustasi-Selman.png


Fayans Ustası

Son dönemlerde popüler ve kullanışlı olan ve neredeyse her evde artık olmaya başlayan fayanslar gün geçtikçe çoğalmaktadır. Artık neredeyse her evde birçok bölümde fayans kullanılmaya başlandı. Hal bu olunca herkes yeni trende ayak uydurmak ve evlerini, iş yerlerini daha da güzelleştirmek için bir aramaktadır.

Ankara Fayans Ustası

Ankara şehrinde fayans ustası denilince akıllara Selman Usta gelir yani biz geliriz. Yıllardır bu işi yapmaktayız ve yaptığımız işler kalite kokmaktadır. Bugüne kadar hiçbir müşterimizi memnun etmeden göndermedik. Her geçen gün fayanslarımız arasına yeni ve güzel fayanslar eklenmektedir. Bu fayanslar ile müşterilerimizin evlerini ve iş yerlerini daha güzel ortamlar haline getirdik ve halada getirmeye devam ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışıyoruz

Ankara şehrinin her bölgesinde hizmet vermekteyiz. Fayans Ustası olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızın yanı sıra yaptığımız işlerde hiçbir şekilde kalitesizlik görmek mümkün değildir. İşimizi tamamıyla kaliteli bir şekilde yapıp kaliteli bir şekilde teslim ediyoruz. Anlaşmamızın dışında herhangi bir nokta bile olmuyor, anlaştığımız çerçeveler içerisinde ve size anlaşırken gösterdiğimiz fayanslar çerçevesinde işimizi teslim ediyoruz. İşlerimizi son derece kaliteli yapmaktan gurur duyuyoruz. Gurur duyduğumuz bir diğer nokta ise şuana kadar hiçbir şekilde memnun etmediğimiz müşterimizin olmaması.

Seçim yaparken dikkat edeceğiniz hususlardan bahsetmek gerekirse;

Fayans Ustası Nitelikleri

  • İşinde tecrübeli olmadır
  • Çevrenizde tanınır bir fayans ustası olması
  • Yaptığı işlerle örnek olması ve sizlere yaptığı işleri sunması
  • Aldığı ücreti hak ediyor olması
  • İşini özenle ve titizlikle yapıyor olması
  • Kullandığı malzemenin sizin seçtiğiniz malzeme ile aynı kalitede olması

Bunlara dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Çalışmayı yapacak olan usta ile görüşmelerinizde yazılı olarak da sözleşme yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

Kaynak;

Kaynak;
 
Üst Alt