Ankara Anlaşması Başvuru

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Ankara Anlaşması Başvuru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 177 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Ankara Anlaşması Başvuru
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

Ankara Anlaşması vizesi almak isteyen kişi sayısı giderek artmaktadır. Çünkü İngiltere AB’den çekileceğini açıkladığından bu yana anlaşmanın geçerlilik süresi oldukça kısalmıştır. Ancak halen yılsonuna kadar başvuruda bulunma şansı bulunmaktadır. ise oldukça basit tutulan bir konudur. Siz de başvuru için gerekli olan belgeler toplayarak bir randevu üzerinden başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. sunan bu vizenin temin edilmesi için belli sermaye miktarlarının banka hesaplarında bulunması da lazımdır. Çünkü anlaşma bireysel sermayelerle işleyen işkollarını desteklemektedir.
Ankara Anlaşması Başvuru Sonuçları​

Ankara Anlaşması aracılığı ile yapılan vize başvurularının sonuçları çok bekletilmeden verilmeye çalışılmaktadır. Bu neden yüzünden başvuruda bulunanların iletişim aracılarını devamlı şekilde kontrol etmeleri önerilmektedir. Yine de bazı nedenler yüzünden beklenmeyen yoğunluklar yaşanabilmektedir. Yoğunluklar yüzünden bir aya kadar uzayan sonuçlar açısından bir sıkıntı yaratmamaktadır. Çünkü belgeleri tam olan ve gerekli şartları taşıyan hemen herkesin başvurusuna olumlu şekilde yanıt verilerek istenen işkollarının İngiltere’de açılması sağlanmaktadır.
 
Üst Alt