Among Us oyunu nedir, nasıl oynanır, nereden indirilir

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde semih01 tarafından oluşturulan Among Us oyunu nedir, nasıl oynanır, nereden indirilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 184 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Among Us oyunu nedir, nasıl oynanır, nereden indirilir
Konbuyu başlatan semih01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan semih01

semih01

Üye
Katılım
2 Mar 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaş
22
Konum
İstanbul
Cinsiyet
vtEvVy

İtibar:

Site Adı
Teknoloji Haberleri
Site Adresi
https://teknoloji.news/2021/01/11/among-us-nasil-oynanir-nereden-indirilir-iste-cevaplar/
Açıldığı Tarih
5 Mar 2021
Among Us, Mafia veya Werewolf’a benzeyen, geliştirici InnerSloth’un çevrimiçi çok oyunculu bir sosyal çıkarım oyunudur. Arkadaşlarınızla veya yabancılarla çevrimiçi olarak dört ila 10 kişiyle oynayabilirsiniz. Among Us oyunu nedir, nasıl oynanır, nereden indirilir? İşte cevaplar.

Oyunda, Dünya’ya geri dönmeye çalışan bir uzay gemisinde, gökyüzü karargahında veya gezegen üssünde mürettebat üyesi olarak oynuyorsunuz. Ancak bir mürettebat üyesinin yerini, gemi eve ulaşmadan önce mürettebatın geri kalanını ortadan kaldırmak isteyen asalak, şekil değiştiren bir uzaylı alıyor. Sorun şu ki, herkes sahtekar gibi görünüyor ve gemideki uzaylı gemiyi sabote edecek, havalandırma deliklerinden gizlice girecek, oyuncuları aldatacak ve tespit edilmeden mürettebatın geri kalanını öldürmeye çalışacak.

Bu arada, uzaylı olmayan mürettebat üyeleri gemiyi tamir etmek için görevler yapmak zorunda ve bir ölüm bildirilmedikçe konuşamamıyorlar. Ardından, hayatta kalan mürettebat, sahtekârın kim olduğunu tespit etmek için sohbet yoluyla açıkça tartışabilir ve gemiden kime oy vereceği konusunda tahminlerini yapabiliyor. Doğru sahtekâr için oylama yapılırsa ekip kazanıyor. Ancak grup yanlışlıkla bir mürettebat üyesine oy verirse, herkes başka bir ceset bulunana kadar geminin bakımına geri dönüyor ve tekrar oy kullanıyorlar.

Among Us neden birden bire bu kadar popüler oldu?
Among Us Haziran 2018’de yayınlandı, ancak birdenbire Steam’in ve uygulama indirme listelerinin zirvesine çıktı ve Eylül ortasına kadar 86 milyondan fazla indirmeye ulaştı. Peki nasıl bu kadar popüler oldu?
 
Üst Alt