[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Ameliyatsız Damar Yumağı Tedavisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 60 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Ameliyatsız Damar Yumağı Tedavisi
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
376
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Ameliyatsız Damar Yumağı Tedavisi
Site Adresi
https://www.fahrettinkucukay.com/
Açıldığı Tarih
30 Kas 2021
Son zamanlarda, ameliyat gerektirmeyen yöntemler bireyler tarafından sık sık kullanılır. Damar yumağı oluşumu birtakım nedenlerden kaynaklı olarak meydana gelir. AVM olarak da bilinen bu yumak, doğuştan gelen bir oluşumdur. Beyin damarlarının bir kısmı anne karnında hatalı gelişimden kaynaklı olarak meydana gelir. Ameliyatsız damar yumağı işlemi ile bu hastalıktan kurtulabilmeniz mümkündür. Herhangi bir kesi olmadan yapılan tedavi işleminin kesin sonuç doğurduğunu söyleyebiliriz. Damar yumağı tedavisi yapılırken, atardamar, toplardamar, lenf damarları ve benzeri damarlardaki malformasyonların tedavisi bu yöntem ile mümkündür. Birtakım durumlar meydana geldiğinde bu damar yumağı tedavi işlemi uygulanır. Aynı zamanda, ameliyatsız kanser tedavisi de site üzerinde yer alan hizmetler arasında yer alır. Ameliyata gerek kalmadan kanserin ortadan kaldırılabileceği teknikler site üzerinde yer alır. Birçok girişimsel radyoloji tekniğinden yararlanılarak çeşitli kanser türleri tedavi edilmektedir. Kanserlerin birçoğu tümör oluşumu ile tetiklenir. Tümörü yok eden çeşitli girişimsel radyolojik yöntemleri kullanılmaktadır. Tümöre bağlı olarak meydana gelen organ fonksiyon bozuklukları bu teknikler ile düzeltilmektedir.

Site üzerinden alacağınız hizmetler arasında embolizasyon hastalığının tedavisi de yer alır. Damar tıkanıklığı olarak bilinen bu rahatsızlık, özel mekanik araçlar ve kişinin kendi kanıyla tedavi edilir. Kişinin kanı verilerek meydana gelen damar tıkanıklığı ortadan kaldırılmaya çalışılır. Buradaki asıl amaç, doğumsal ya da sonradan meydana gelen kanamaları durdurmak ve bazı damarsal bozuklukları tedavi etmektir. İstenmeyen hastalıklı doku parçaları ise bu tedavi ile ortadan kaldırılır. Site üzerinde yer alan pelvik konjesyon sendromu da tedavi edilebilmektedir. Konjesyon sendromu, kadınların toplardamar yetersizliği durumunda meydana gelir. Aynı zamanda, kadınların yumurtalıklarında yaşadıkları birtakım problemleri de ifade eder. Doğum yapan kadınlarda bu hastalık sık sık görülmektedir. Ameliyat gerektirmeden tedavi edilebilen kist hidatik hastalığı için de belli başlı teknikler kullanılır. Kist tedavileri, kistin şekline ve türüne bağlı olarak yapılan işlemlerdir. Cerrahi işlem yapılmasına gerek olmadan abse içine dışarıdan müdahale ile tedaviler geliştirilmiştir.
 
Üst Alt