Amazon Arbitraj Eğitimi Hizmetleri

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Amazon Arbitraj Eğitimi Hizmetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Amazon Arbitraj Eğitimi Hizmetleri
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
413
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Amazon Arbitraj Eğitimi Hizmetleri
Site Adresi
https://amazonexpertplus.com/
Açıldığı Tarih
17 Haz 2022
Arbitraj olarak sunulan eğitimler, satılmaması gereken ürünlerin anlatıldığı yazılımlı ve yazılımsız bir şekilde ülkemizde alıp satabileceğiniz bütün ürünler konusunda size destek verir. Bunun yanı sıra, ortak bir online excel hazırlanarak birlikte bulmuş olduğunuz ürünleri de incelenmektedir. Amazon arbitraj eğitimi sayesinde, detaylı bir şekilde analiz edildiğini de söyleyebiliriz. Satıcı hesabınız ya da bütçenize göre uygun olan ürünler de bu eğitimle belirlenmektedir. Amazon sitesine ürünleriniz yüklenerek FBA kargo planı da oluşturulmaktadır. Amazon FBA eğitimi de kargolama konusunda nasıl hareket etmeniz gerektiğini size öğretecektir. Ürünlerin en uygun şekilde kolilenmesi ve barkodlanması da arbitraj eğitimleriyle bilgilendirilmektedir.

Amazon arbitraj danışmanlık hizmeti sayesinde de ülkemizden yurtdışına güvenli ve uygun bir şekilde gönderim konusunda bilgi alabilirsiniz. Kargo firması ise satıcı ile birlikte seçilmektedir. Ürünlerin depoya ulaşmasının ardından Amazon sitesi için satıcı paneli tanıtımı da yapılmaktadır. Satışların nasıl arttırılması gerektiği ve ileri aşamalarda satış artırma teknikleri hakkında da çeşitli bilgiler verilmektedir. Amazon hakkında da bütün soru işaretlerinizi sunulan eğitimlerle giderebilirsiniz. Amazon üzerinde dilediğiniz mağazanın açılışı sağlanmaktadır. Ayarların da bu yönde yapıldığı hizmetleri site üzerinde bulabilirsiniz. Birebir danışmanlıklar ve uygun fiyatlı yazılımlar da siteden alabileceğiniz hizmetlerden bir kaçıdır. Hizmetler, eğitimler, iş ortaklıkları, referanslar ve benzeri kategorileri ise site linki üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.
 
Üst Alt