Alüminyum Kenet Çatı

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Alüminyum Kenet Çatı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 206 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Alüminyum Kenet Çatı
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye

İtibar:

uygulamaları binaların şık bir görünüm elde etmesini sağlamaktadır. Şık görünüm sonuçları sadece modern yapılarda değil artık klasik yapılarda da metal çatı sistemleri üzerinden elde edilebilmektedir. Şekil alması ve renklendirmesi kolay olan bu sistemler böylelikle tercih alanlarında inanılmaz bir genişleme elde etmişlerdir. Piyasada sistem erişimi sağlayan aracılar olarak bilinmektedir. Üstelik artık gelişmiş ülkelerde kullanılan titan olarak da bilinen metallerden de kaplamalar yapılabilmektedir. Bu tür malzemelerin binanın konumuna göre yüz yılı bile aşan kullanım ömürleri olduğunun altı çizilmektedir. Materyal in diğer önemli özelliği olarak ise farklı yıpranmalara karşı kendini onarabilmesi gösterilmektedir.

Alüminyum Kenet Çatı Uygulaması
Ülkemizde metal çatılar denince ilk olarak modellerine bakılmaktadır. Bu materyalin hem fiyat hem de kalite açısından beklentileri karşılayabilmesi elde edilen sonuçların ilk nedenidir. Çatı sistemlerinde alüminyum modellerin uygulanabilmesi için eğim oranları kontrol edilerek işe başlanmalıdır. Sonrasında ise kullanım alanı ve çatının modeline göre bir üretim gerçekleştirilmektedir. sistemlerinin uygulanması sırasında herhangi bir delme işlemine gereksinim duyulmamaktadır. Çatılar birbirlerine geçmeli olacak şekilde üretilmektedir. Bu da ustaların işlerini kısa sürede tamamlamalarını sağlamaktadır. Delme ya da vidalama gereksinimlerinin olmaması demek ilerleyen zamanlarda çatıda akma ya da damlama gibi sıkıntıların da olmaması demek olduğundan bu durum sistemin öncelikli avantajıdır.

Üst Alt