Almanya Medyum

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde the tarafından oluşturulan Almanya Medyum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 343 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Almanya Medyum
Konbuyu başlatan the
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan the

the

Üye
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
261
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
23
Konum
ankara

İtibar:

özellikle Almanya’da yaşayan, diğer Avrupa ülkelerinde yaşayanların başvurdukları kişilerdir. Medyumluk çok özel herkeste bulunmayan, doğuştan gelen birtakım özelliklere sahip olan kişilerin yaptıkları meslektir. Günümüzde artık bu meslek oldukça popüler duruma gelmiştir. Kim gerçek medyum kim değil ayırt etmek oldukça zorlaşmıştır. Bu nedenle artık kişiler çevresinin tanıdığı, daha öncesinde gitmiş olduğu veya kısmını okuyarak inandığı kişilere gitmektedirler.

Almanya’da da bu işin ilmini öğrenmiş medyumluk mesleğini yapan birtakım medyumlar vardır. Fakat bu kişiler kendilerine bir talep olduğunda büyü gibi dinimizce yasaklanmış işlemlerin yapamayacağını kişilere bildirmektedirler. Bu tamamen kişinin kendi kararına kalmıştır. Medyumların uyguladığı yöntemlerle sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.
 
Üst Alt