Alev Timur İzmir

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Alev Timur İzmir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 159 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Alev Timur İzmir
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
377
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr.Dr. İzmir’de hastalarına hizmet vermektedir. Uludağ üniversitesinden mezun olduktan sonra ihtisasını Ege Doğumevi Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesinde İzmir’de tamamlayan Alev Timur daha sonra mecburi hizmetini gerçekleştirmiştir. Yaklaşık 8 yıldır İzmir’de özel sektörde hastalarına hizmet veren Alev Timur üyesidir. TürkHekimleri.com sitesindeki profilinden hastalarına bilgilendirici sağlık içerikleri ile yardımcı olan Alev Timur iyileştirme sanatına ve sağlık alanına gönül vermiş bir hekimdir.

Genital Estetik

Vajina estetiği olarak da değerlendirilen genital estetik Opr.Dr. Alev Timur’un ilgi alanlarındandır. Timur, “Vajina estetiği İzmir’de olduğu gibi tüm Türkiye’de ve dünyada kadınlar tarafından estetik kaygılarla tercih edilen bir yöntemdir. Önemli ölçüde ağrısız bir işlem olduğundan kadınlar Vajina estetiğine kolay karar veriyorlar” dedi.

Kadınlarda Genital Estetik (vajina estetiği) cinsel organın görünümünün iyileştirilmesi için uygulanan işlemler bütünüdür. İç dudakları düzletme, vajinal daraltma, kasık kaldırma, doğum izlerini düzeltme gibi işlemler temelini oluşturmaktadır.

Vajina estetiği İzmir’de yaptığımız işlemlerde Büyük Dudaklarda Hacim Kaybı, Büyük ve Küçük Dudakta Görüntü Bozuklukları, Genital Bölge Renginde Koyulaşma, Vajinal Genişleme işlemleri bulunmaktadır.

Kadın Doğum

Opr.Dr. Alev Timur aynı zamanda gebelik takibi, Adet Düzensizlikleri, Cinsel İsteksizlik, Endometriozis, Genital Estetik, HPV Enfeksiyonu, Over Kistleri, Polikistik Over Sendromu, Premenstrual Sendrom (PMS), Vajinismus gibi hastalıkların tedavisi ile de yakından ilgilenmektedir.
 
Üst Alt