Aldınız ve Oyuna Katıldınız

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde canakar94 tarafından oluşturulan Aldınız ve Oyuna Katıldınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 135 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Aldınız ve Oyuna Katıldınız
Konbuyu başlatan canakar94
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan canakar94

canakar94

Üye

İtibar:

Diyelim ki kart aldınız ve oyuna katıldınız. Spor tombala ile nasıl para kazanabilirsiniz? Kartındaki herhangi bir satırı ilk dolduran oyuncu 1. çinkoyu yaparak oyunun ilk mükafatını alır. Sonrasında kartındaki herhangi 2 satırı doldurabilen ilk oyuncu 2. çinko ile daha yüksek bir mükafat alır. 3 satır aniden dolduran oyuncu ise tombala yapmış olur ve çinkoya verdiğinden daha yüksek bir mükafat alır. Eğer 1. çinko, 2. çinko ve tombala aynı karta vurmuşsa tulum olur. Tulum yapan kartın sahibine hem çinko mükâfatları hem de tombala mükâfatları verilir. Hem de da tulum yaptığı amacıyla çok yüksek miktarda bir mükafat verilir. Düşük miktarlarda paralar yatırarak, yüksek kazançlar sağlama olasılığınızın en yüksek bulunduğu oyunlardan birisi budur. Ama makalemizin başında bahsetmiş bulunduğumuz gibi tombala oyunu tamamıyla talih faktörüne bağlı bir oyundur. Bu yüzden kendini talihsiz olarak gören insanlara mutlaka oynamalarını tavsiye etmiyoruz.

Her oyun amacıyla değişik bir bonus yayınlayan Spor tombala oynamayı seven kullanıcılarını da atlamamış. Para yatırdıktan sonra alabileceğiniz çevrimsiz bonuslardan bahsetmiyorum. Onlar temelden her kullanıcının alabileceği bonuslar. Sitenin ana sayfasında da görebileceğiniz gibi Spor tombala oyuncularına özel 5 kart alana 1 kart armağan şeklinde bir promosyon bulunuyor. Yani yatırım promosyonlarından alınan bonusların haricinde tombala oynayarak da bonus alabiliyorsunuz. Spor ücretsiz tombala kartı promosyonundan yararlanmak amacıyla canlı destekten ayrıntılı bilgi temin edebilirsiniz. Bu halde nerdeyse yatırdığınız paranın bir buçuk katı kadar bonus almış oluyorsunuz. Sizde yatırım prosedürü gerçekleştirerek anında bonus promosyonlarından yararlanabilirsiniz.

Üst Alt