Aklın Gölgesine Bekleriz

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde ceylan tarafından oluşturulan Aklın Gölgesine Bekleriz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 203 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Aklın Gölgesine Bekleriz
Konbuyu başlatan ceylan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ceylan

ceylan

Üye
Katılım
30 Nis 2020
Mesajlar
643
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
34
Konum
ankara

İtibar:

Aklın Gölgesinin kuruluş amacından başlayacak olursak; Kitaplar bize bilgileri sunarlar. Bizlerin kurmaya korktuğu hayalleri yaşatırlar. Biz ise size sadece bu hayallerinize ulaştırmak için bir köprü oluşturduk. Bilim, Sanat, Teknoloji, Tarih, Felsefe ve Psikolojinin ışığında mutualizm mantığı ile ilerleyen web sitemiz ayrıca Youtube kanalına ürettiği içerikler ile de sizleri bu yolda aydınlatmaya devam ediyor..

Bizi diğerlerinden ayıran en önemli özellik sizlere fırsat vermemiz. Siz değerli takipçilerimiz siteye İÇERİK OLUŞTUR kısmından paylaşmak istediğiniz yazınızın türünü seçerek yazmaya başlayabilir ve bizimle çalışma arkadaşı olabilirsiniz. Çünkü hedefimiz sizlerle birlikte büyümek.

2018 yılında “Bilgiyi elinde tutmak güç değil, korkaklıktır. Asıl güç, bilgiyi paylaşmaktır.” mottosu ile açılan sitemiz 2019 yılında daha da aktif hale geldi.

Ayrıca başta youtube olmak üzere tüm sosyal medya araçlarında da sizlere yardımcı olabilmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Sizlerden gelen geri dönüşlerde bizim için değerli. Küfür hakaret vs. gibi içerikler içermeyecek şekilde yorumlar yazabilir. Bizleri eleştirebilirsiniz. Hep birlikte daha büyük bir aile için Aklın Gölgesi…

AİLENİZE HOŞ GELDİNİZ

Adres:
 
Üst Alt