Akçayel özel dedektif bürosu

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde dedektif tarafından oluşturulan Akçayel özel dedektif bürosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 211 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Akçayel özel dedektif bürosu
Konbuyu başlatan dedektif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dedektif

dedektif

Üye
Katılım
3 Eki 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
40
Konum
istanbul

İtibar:

Akçayel ofissu Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba Cad. No:13 D:1-2 Kadıköy/İstanbul''da kurulmuş bir firmadır.2008 yılından bu yana %100 müşteri memnuniyeti şifresi ile sıksık büyümeyi amaçlemektedir. Bu amaç tarafında oluşturulan çalışmalar neticesinde firmamız ekonomik şartlara ayak uyduran ve amaçlerinden taviz vermeyen bir yapıya sahip olmuştur.

Geniş kadrosuyla bireysel ve kurumsal özel dedektif hizmetlerinde kısa vakitde netice gerçekleştirmeyi amaçleyen merkezi konumu, finansal alt yapısı ve müşterilerin sorunlarına en kısa vakitde çözüm yapan eksper idare kadrosu ve personeli ile %100 müşteri memnuniyetinin asli taşlarını oluşmuştur.

.
özel dedektif uyarı
Vergi dairesine kaydı olmayan,
Sabit iş yeri telefonu (faturasız hat kullanırlar) ve sabit ofissu olmayan (Web sitelerinde lüks iş merkezlerinde ofisları varmış gibi gösterirler ya da günübirlik ofis tutarlar) Bu amaçla vergi levhasındaki adresi kesinlikle görünüz ve sözde dedektiflere itibar etmeyiniz.
Ödemelerinizi banka yolu ile firma ya da şirket yetkilisinin hesabına yapınız.
Görüşmelerinizi aynı kentte iseniz kesinlikle özel "dedektiflik ofissu" resmi kayıtlı adresinde yapmaya ilgi ediniz..(ben size çok yakınım siz yorulmayın orada buluşalım gibi bahaneler söylerler)Aynı kentte değilseniz karşılıklı olarak görüşmeden faturanızı kestirmeden bir hizmet satın almayınız.
İngilizlerin mühim bir sözü vardır. Ucuz ürün, hizmet alacak kadar varlıklı değilim. (Ortalama değerinin altında verdiği özel dedektif hizmeti tekliflerinde kesinlikle bir kusur ya da sorun vardır)
Her sektörde bulunduğu gibi "özel dedektif" hizmetlerinde de kötü niyetli şahıslar vardır. Bu tür ince detaylar sizin mağdur olmamanız amacıyla çok mühimdir.
.

.

Görüşmelerimizde rastgele bir kişisel kaydınızı almadan müşterilerimiz ile olan ilişkilerimiz ve tetkiklarımızı rapora dönüştürürken net ve ayrıntılı bir şekilde rapor sunmamız, kısa vakit içersinde katılmanızı istediğimiz büyüyen bir müşteri portföyüne ulaşmamızı sağladı.


Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına mutlak saygı göstererek bilgi ve ispat ihtiyaçlarınızı karşılamaya kendisini adamış çağdaş ve verimli bir dedektif ofissu ile çalışmanızı tavsiye ederiz.


İster basit ister karmaşık olsun, problemlerinizi azami çaba ve özveri ile çözüme ulaştırmak amacıyla senesinin deneyimine ve profesyonel ve kişisel taahhüdümüze sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.


En çok talep edilenler tetkik hizmetlerimiz aşağıdakiler olmakla beraber, çoğu dedektiflik ofissu hizmetini sunuyoruz :
 
Üst Alt