Ahşap Fuar Standı

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Ahşap Fuar Standı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 219 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Ahşap Fuar Standı
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

Kullanılan malzeme açısından , modüler kullanım bakımdan kolay monte edilebilir, sağlamlık ve maliyet açısından benzerlerine göre çeşit arz eden modeldir. Fuar alanında firmaların satın alacağı alan yerine göre, eni, boyu, yükseklik açısından uygun biçimde dizayn edilen ları, amaca uygun şekilde hazırlanmaktadır. Kullanıma hazır bir biçimde, içerisinde aydınlatma tesisat sistemi kurulan ve firmanın isteklerine göre hazırlanarak teslim edilmektedir.

Firma marka ve amacına uygun olarak kurulan, içerisinde dinlenme ve oturma alanları, yiyecek içecek yerleri gibi vakit geçirme alanlarının bulunduğu, yerlere göre dizayn edilen diğer ahşap fuar modelleri içerisinde daha çok talep edilir.

Kongrelerde ve çeşitli seminer yerlerinde boş olarak teslim edilen alan yerleri, fuarlarda etrafı plakalarla çevrili olarak firma sahiplerine teslim edilmektedir. Bazı fuar alanlarının ışık ve elektrik sistemini de hazır şekilde bulundurduğu zamanlarda, gerekli malzeme ihtiyacı ile müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Alanında uzman kadromuz ile sizde kendi faaliyet alanınıza göre özel tasarımlarımızdan hizmet alabilirsiniz.
 
Üst Alt