Adana Yemekçilik Firması

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Adana Yemekçilik Firması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 172 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Adana Yemekçilik Firması
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Adana Yemekçilik
Site Adresi
https://www.tepecatering.com/
Açıldığı Tarih
13 Mar 2021
Günümüzde artan kalabalık çalışma sahaları firmaların çalışanları için pek çok etkin hizmet sunmasını gerektirmektedir. Fazla çalışan sayısına sahip firmalar özellikle yemek konusunda personeline kaliteli hizmet sağlamalıdır. Bu nedenle ortaya çıkan ve yaygın olarak hizmet vermekte olan Catering firmaları toplu çalışma sahaları için yemek hizmeti sağlamaktadır. Tepe Catering Adana merkezli olarak faaliyet göstermekte olan, bol çeşide sahip yemek menüleri ile pek çok sahada aktif görev alabilen başarılı Catering firmalarından biridir. Adana yemekçilik alanında ön plana çıkan isimlerden biri olarak her zaman kaliteyi ve güvenilirliği benimsemiş olan firma yerinde üretim, açılış, düğün, kokteyl, mevlit, şantiye, okul, fabrika ve otel gibi Catering çeşitleri ile geniş müşteri portföyüne sahiptir.

Adana catering firmaları arasında güvenilen bir marka olarak sektörde kaliteli hizmet sağlayan, gelişen ve değişen firma yemek konusunda son derece titiz davranarak her türlü sağlık ve hijyen kurallarına uymakta ve böylece müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Yemek organizasyon hizmeti alanında tecrübe sahibi olan, çalışanlarının hijyen koşullarını denetleyen ve üretim tesislerinde her zaman hijyen standartlarında üretim yapan firma geniş bir yemek menüsüne de sahiptir. Tepe Yemekçilik ya da diğer adı ile Tepe Catering 1980’lerde ülkemize giriş yapan Catering sektöründe isim yapmış, tercih edilen ve güvenilen markalardan biridir. Catering hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst Alt