8. Sınıf Soru Bankaları

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan 8. Sınıf Soru Bankaları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 188 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı 8. Sınıf Soru Bankaları
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

liselere hazırlık sözel bölümü için oldukça önemli olan kaynaklardan biridir. Bu soru bankası yine Arı 8. Sınıf VAR İnkılap Tarihi Soru Bankası ile desteklenmelidir. Yayının gerek görsel gerekse içerik açısından yeni nesil sorular barındırdığının altı çizilmektedir. Böylelikle öğrenciler ilk kez girecekleri sınavda herhangi bir zorluk yaşamamaktadır. İşe ile erken dönemde başlamış olanlar diğerlerine göre kendilerini daha şanslı olarak görmelidir.


8. Sınıf Kaynak​

Arı 8. Sınıf VAR Fen Bilimleri Soru Bankası sayısal kaynak önerilerinin ilklerinden biridir. Fen bilimleri açısından kendini geliştirmek isteyen öğrencilere temin etmeleri de önerilmektedir. Standart sapması yüksek olan matematik için ise Arı 8. Sınıf VAR Matematik Soru Bankası ile işe başlanmalıdır. Sınava yaklaşıldığında Günay Yayınları 8. Sınıf Zoom Matematik Soru Bankası da bitirilerek matematik sorunları da tam manası ile ortadan kaldırılabilmektedir.
 
Üst Alt